ZANETI – STOŁY Z CHARAKTEREM

Marka Zaneti

Marka Zaneti powstała z połączenia pasji do stolarskiego rzemiosła i chęci projektowania trwałych, wysoce estetycznych mebli z naturalnego budulca, jakim jest drewno dębowe. Nasze projekty są wykonywane od podstaw ręcznie pod okiem rzemieślnika czeladnika.

Inspiruje nas minimalizm, piękno prostej geometrii i dekoracyjne możliwości litego dębu. Do tworzenia blatów używamy solidnego, wyselekcjonowanego drewna najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdą Państwo stoły dębowe z blatami rustykalnymi i warianty z surowym oflisem.

Lubimy eksperymenty z formą, co przekłada się na różnorodność oryginalnych, metalowych podstaw naszych stołów. Wykonane przez nas konstrukcje są solidne, trwałe i będą służyć Państwu przez lata.

Meble Zaneti to unikatowa kolekcja nowoczesnych stołów dębowych w stylu industrialnym i eleganckich stolików kawowych. Realizujemy też zamówienia indywidualne, dając klientowi możliwość współuczestnictwa w procesie tworzenia idealnego stołu do salonu lub jadalni.

Współpraca

Jeśli jesteś architektem lub projektantem napisz do nas. Tak samo jak Ty doceniamy estetykę, indywidualne projekty oraz współpracę opartą na jasnych zasadach.

Close Menu
×

Koszyk